Artsen per zorgprogramma

De artsen zijn bereikbaar op het nummer 03 380 30 11.

Acute opname

Dr. Benoît Bourdeau

Dr. Mark Drijkoningen

Dr. Greet Lemmens
Dr. Marc Van Steenkiste

Angst en depressie

Dr. Mark Drijkoningen

Dr. Marc Hermans

Dr. Marc Van Steenkiste

marc.hermans@emmaus.be

Gerontopsychiatrie

Dr. Benoît Bourdeau

Dr. Sonja Wind

sonja.wind@emmaus.be

Persoonlijkheidsproblematiek

Dr. Greet Lemmens

Dr. Marc Hermans

Dr. Jan Schrijvers

marc.hermans@emmaus.be

jan.schrijvers@emmaus.be

Pre- en postnatale psychische problematiek

Dr. Kristiaan Plasmans

 

Psychosezorg

Dr. Lucas Joos

Dr. Jan Daems

Dr. Tom Melckmans

lucas.joos@emmaus.be

jan.daems@emmaus.be

 

Verslavingszorg

Dr. Sonja Wind

Dr. Jan Van Velthoven

sonja.wind@emmaus.be

jan.van.velthoven@emmaus.be

NAH (niet-aangeboren hersenletsel)

Dr. Jan Van Velthoven

jan.van.velthoven@emmaus.be

Verstandelijke beperking en psychische problematiek

Dr. Geert Van Asten