Wie is wie?

Directieleden

Algemeen directeur Jan Bogaerts jan.bogaerts@emmaus.be
Hoofdgeneesheer dr. Marc Hermans  marc.hermans@emmaus.be
Directeur patiëntenzorg Maarten Desimpel maarten.desimpel@emmaus.be
Administratief directeur Wim Voets wim.voets@emmaus.be
Technisch directeur  
Facilitair directeur Bart de Ruijter  bart.de.ruijter@emmaus.be
Directeur Human Resources Veerle Bogaert veerle.bogaert@emmaus.be

 


Artsen




Vakgroepverantwoordelijke maatschappelijk werk:

Annemie Van Hofstraeten (annemie.van.hofstraeten@emmaus.be)



Externe ombudspersoon patiënten:

Peter De Clercq (peter.declercq@oggpa.be), tel. 0485 54 81 43  



Meldpunt klachten omgeving:

Denise Van de Pol (denise.van.de.pol@emmaus.be), tel. 03 380 30 11  



Kopp-contactpersoon:

Ilse Driesen (ilse.driesen@emmaus.be), tel. 03 380 30 11